CO MÓWI O TOBIE MARKA, KTÓRĄ WYBIERASZ?

UBIÓR JEST TWOJĄ WIZYTÓWKĄ!

Na pewno nieraz słyszałaś, że ubiór jest wizytówką kobiety. Myślę, że współcześnie to hasło jest bardziej aktualne niż kiedyś. Dzisiaj ubieranie się adekwatnie do okoliczności to za mało. Dzisiaj potrzebujemy pokazać światu, kim naprawdę jesteśmy. Chcemy zamanifestować swoje poglądy, wartości, jakimi się kierujemy oraz swoją wyjątkowość. Traktujemy strój jak narzędzie do pokazania światu własnego niepowtarzalnego JA. Robimy to świadomie. Poprzez strój oraz za pomocą marek, które wybieramy.  

CO LIKE SECOND SKIN MÓWI ŚWIATU? 

Każda marka kieruje się jakimiś wartościami. Komunikuje je na portalach społecznościowych, w mediach oraz poprzez produkty, które tworzy. Ty, wybierając ich produkty, pokazujesz, że zgadzasz się z ideologią tych firm.  

Dla mnie i dla Like Second Skin ważna jest kobieta, nasza mała ojczyzna i nasza planeta. Dążymy do wydobycia piękna tkwiącego w kobiecie i podkreślenia jej indywidualności. Stanowczo sprzeciwiamy się sezonowości i bylejakości, dlatego dbamy o każdy detal naszych ubrań i szyjemy ubrania w małych ilościach. 

CO WYBÓR MARKI MÓWI NA TWÓJ TEMAT ŚWIATU? 

  1. Kiedy nosisz ubrania tworzone przez niszowe marki, zaznaczasz własną nietuzinkowość. Mówisz wprost, że ważniejsze od metki są dla Ciebie jakość i rzetelność. Pokazujesz swoim bliskim, przełożonym, znajomym, że nie jesteś jedną z wielu. Jesteś wyjątkowa. Jesteś oryginalna. Dbasz o relacje i w domu i w pracy. Świadomie kreujesz swój wizerunek. Wykonujesz swoją pracę najlepiej jak potrafisz. Stawiasz na uczciwość i kreatywność. Tego samego oczekujesz od innych.  
  1. Kiedy nosisz ubrania od firm, które chwalą się, że są przyjazne dla środowiska, pokazujesz światu, że dla Ciebie ma znaczenie, jaką ziemię zostawimy przyszłym pokoleniom. Wybierasz ubrania, które posłużą Ci latami. Uniwersalne, dobrze uszyte, estetycznie wykonane, z wysokogatunkowych materiałów. My spełniamy wszystkie te kryteria, ponadto szyjemy ubrania w małych partiach, aby nie potęgować produkcji odpadów.  
  1. Jeżeli podczas zakupu kierujesz się jakością tkaniny oraz zwracasz uwagę na sposób wykonania, wysyłasz jasny komunikat: świadomie podejmuję decyzje! Znam wartość pieniędzy, dlatego nie wydaję ich na jednosezonowe, byle jakie czy tandetne ciuchy. Mam inne priorytety niż podążanie za trendami, które za chwilę się zdezaktualizują, by po jakimś czasie znów wrócić do łask.  

JAKĄ MARKĄ JEST LIKE SECOND SKIN? JAKĄ OSOBĄ TY JESTEŚ? 

Ja w LSS wybieram produkty wytwarzane w Polsce. Wszystkie ubrania szyje specjalnie dla mnie mała, łódzka szwalnia. Nie produkujemy masowo. Nie szyjemy na wielką skalę, ponieważ nasze ubrania nie są adresowane do wszystkich. Nasze ubrania dedykujemy świadomym, wyjątkowym kobietom, kobietom, które chcą czuć się pięknie i pokazać światu swoje niepowtarzalnie oblicze.  

Jaką osobą Ty jesteś? Czym się kierujesz, dokonując zakupu? Czym się kierujesz, wybierają daną markę odzieżową? 

Dodaj komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.