Like Second Skin – ZMATERIALIZOWANE MARZENIE

Znasz uczucia rozgoryczenia i złości, które pojawiają się, za każdym razem, kiedy wracasz z zakupów z pustymi rękami? Też czujesz rozczarowanie, kiedy ubranie, które przed chwilą przywiózł kurier nie leży tak, jak powinno? Materiał krępuje Twoje ciało i podkreśla akurat to, co Ty chciałabyś zakryć? Jeśli tak, to wiedz, że nie jesteś sama. Mnie też przeszkadzają sztuczne materiały, w których moja skóra nie oddycha. Denerwują krzywo zszyte sukienki, spodnie, czy bluzy. Irytuje mnie krzykliwa, neonowa moda oraz to, że z każdej strony próbuje się nam wmówić, że co sezon potrzebujemy nowych ubrań. Wreszcie odważyłam się powiedzieć STOP sezonowości. Od podstaw założyłam sklep z modą zrównoważoną. Projektuję i sprzedaję ubrania, które posłużą kobietom przez wiele lat.

SKĄD SIĘ WZIĄŁ POMYSŁ NA LSS?

Ubiór od zawsze był ważną częścią mojego życia. Poprzez strój wyrażam siebie. Komunikuję światu swoje emocje i pokazuję, kim naprawdę jestem. Jako mała dziewczynka uwielbiałam wyjmować ubrania z szafy babci i mamy. Komponowałam z nich stylówki na bal z misiami czy herbatkę z lalkami. Jako dorosła kobieta zawsze starałam się świadomie podejmować decyzje zakupowe. Aczkolwiek zaliczyłam kilka wpadek 😊.

DROGA DO WŁASNEJ MARKI ODZIEŻOWEJ

Myślę, że tak naprawdę idea założenia własnej linii ubrań była od dawien dawna integralną częścią mnie. Podczas tych długich lat dołączyła do niej chęć robienia czegoś, co ma sens, uszczęśliwia innych i być może ulepszy świat. Postanowiłam przestać marzyć i zaczęłam działać. Najpierw zgłębiłam tajniki wiedzy dotyczące tkanin. Później zaczęłam projektować takie ubrania, w których sama chciałam chodzić. W ten sposób na własnej skórze przetestowałam każdy materiał. Zbadałam jego wady i zalety. Zobaczyłam, jak te tkaniny zachowują się w najróżniejszych okolicznościach i temperaturach.

UBRANIA DLA KOBIET

I tak moje plany przybrały postać Like Second Skin. Sklepu odzieżowego, dla którego osobiście projektuję ubrania, w których kobiety podobne do mnie: spełniające się na polu rodzinnym, zawodowym i społecznym, zabiegane, ceniące jakość i kochające casualowy styl, będą czuły się komfortowo, pewnie i pięknie.

Dodaj komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.